В новому випуску проекту спеціально для Реальної історії покажуть так зване “скіфське золото”. Це скарби, за які росіяни судилися з Україною довгих 9 років! Насправді Росія століттями полювала за скіфськими артефактами, знайденими в Україні. Чому ці речі так важливі для Росії? Про це, в новому випуску Реальної історії розкаже Акім Галімов.

Висловлюємо вдячність за допомогу в підготовці випуску провідній науковій співробітниці “Скарбниці Національного музею історії України” Оксані Ліфантій.

Підписуйтесь на Акіма Галімова у соціальних мережах:
https://www.instagram.com/akimgalimov/
https://www.facebook.com/akim.galimov

У проекті “Реальна історія” Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія. Ми хочемо, щоб ви знали правду про підписані Хмельницьким угоди з росією. Про те, як росія анексувала і штучно насаджувала російську політику на українських територіях. Про безпощадність каральної системи російської імперії та СРСР. Що пов’язує Україну та Крим. Ви маєте почути правду, щоб більше ніколи не піддаватися на маніпуляції кремля. Окрім того, саме час розказати українцям справжні історії її героїв. Бандера, Чорновіл, Плахотнюк – ці та інші люди віддали своє життя за незалежну вільну Україну. Ми маємо знати реальні історичні факти, щоб правильно розуміти все, що відбувається сьогодні. Всі факти перевіряють професійні історики.